CODE Profesyonel Satış Eğitim Paketleri 

          Satis egitimi PSSTU1                Satis egitimi PSSEU1                  Satis egitimi PSSHU1                Satis egitimi PSSPU1                 Satis egitimi PSSPM1                 Satis egitimi PSSZY1

               Ticari Ürün Satışı                   Endüstriyel Ürün Satışı              Profesyonel Hizmet Satışı         Perakende Mağaza İçi Satış            İletişim ve Müzakere             Zaman Yönetimi & Planlama

CODProfesyonel Müşteri Servisi (Perakende Mağazacılık)

Satis Egitimi model1

Satis egitimi PSSPU1

CODE Profesyonel Müşteri Servisi Eğitimi, Kurumların Yüzbinlerce dolar harcayarak hazırladığı markaların ve ürünlerinin, Onbinlerce dolar harcayarak kurduğu mağazalarda çok değerli potansiyel müşterilere daha kaliteli ve daha verimli satış yapmasını sağlayan çok özel bir eğitimdir. 

Araştırmalar gösteriyor ki; müşterinin satınalma kararı özellikle mağazacılık sektöründe hizmet kalitesine göre çok büyük değişiklikler göstermektedir. 

Şirketlere özel olarak tasarlanan modüler eğitim sistemi; %40 Uluslararası Yeni Nesil Satış Teknik ve Yöntemlerini, %25 Sektörel Satış Teknikleri ve Uygulamaları, %25 Kurumunuz ve Ürünlerinizin Özelinde Örneklemeleri, %10 Oranında ise katılımcıların uygulamalarını içermektedir. 

Eğitim Anahtarları: Müşteri Satınalma Dürtüleri ve Tetikleyicileri | Satınalma Niyeti | Satınalma Hevesi | Satınalma Mecburiyeti arasındaki farklar | İhtiyaç oluşturma | Müşterinin Satınalmasına izin verme | Gezici Müşteri - Satınalan Müşteri Farkı.  Bazı Müşteri Çevrim Teknikleri.

Modüler Eğitim: Her biri yaklaşık 10-20 dakika arasında yaklaşık 50 adet yeni nesil satış yöntem ve tekniğinden oluşmaktadır. Bu teknikler ilk mesai gününde uygulamaya hazır şekilde şirketinize özelleştirilmiş tavsiyeler olarak verilmektedir. 

Eğitim Detayları

Süre: 1 Gün ( 09:30 - 17 :00)

Profil: Kurumsal Satış Ekipleri

Yöntem:Yerinizde veye CODE Satış Akademisinde Yüz Yüze Uygulamalı Eğitim.

Satış Eğitimi Sonu Hedefler:Satis egitimipu22

Uygulamalı Tam Günlük Satış Eğitimi Sonucunda Katılımcılarda İlk Mesai Gününden İtibaren Görülecek Değişim ve Gelişim Alanları.

bullet Müşteriye Gerçek Bir Profesyonel Davranış Yöneticisi Olarak Yaklaşmak.
bullet Kendi Kendine Uluslararası Mağaza Denetimi
bullet Daimi Profesyonellik & Dostane Yaklaşım
bullet Müşterinin Gözünden Servis ve Mağaza
bullet Şöyle Bir Bakıyordum & Bunu Kesinlikle Almalıyım Farkı
bullet Müşteriyi Yeniden Davet Etmenin Yöntemleri
Satış Eğitimi Sonu Referans ve Dokümantasyon

 Satış Eğitiminin sonucunda üç ayrı dokümantasyon yayınlanmaktadır. 

bullet Eğitim Sonuç ve Tavsiye Raporu (Yönetime özel olarak sunulan değerlendirme ve satış geliştirme tavsiye raporu)
bullet Katılımcılar İçin Eğitim Özetleri ve Uygulama Önerileri
bullet Katılımcılar İçin Sertifikasyon.

 

 Satis egitimleri buton