Satış Eğitimi CODE Soru-Cevap

CODE Satış Eğitimlerinin Diğer Eğitimlerden Farkı Nedir ?

CODE Profesyonel satış eğitimlerinin diğer standart tanım şeklinde geçen satış eğitimlerinden temel farkı; İnsan dinamikleri ve sektörlere özel karar mekanizmalarını içeren özel uygulama yöntemlerinden oluşmasıdır.

Başarı hikayeleri ve özendirici satış mitleri değil, yarın sahada o sektör ve o ürün ve hizmetin satışını yaparken kullanılacak yeni ikna iletişim ve satış kurgularını içerir.

%100 saha testi yapılmamış hiçbir örnek veya uygulama eğitim içerisinde yer almaz.

“Bizim eğitimimiz olmuş cümlesini” bütün eğitimlerimizde istisnasız olarak duyarız.

Temel ve basit fark buradan gelir.

Satış Eğitiminin İşe Yarayıp Yaramadığını Nasıl Anlayacağız ?

CODE Satış eğitimlerinin en güçlü yanı eğitimin ölçülebilirliğinin bilimsel yöntemler ile istisnasız gerçekleştirilmesidir.

Eğitim öncesinde uluslararası standartlarda bir satış senaryo testi her katılımcıya yapılır. Eğitim öncesi satışı ne kadar kolay veya zor yaptığı ekibin ölçümlenir.

Eğitim sonrasında yapılan test ile eğitim içerisindeki anlatılan bilimsel yöntemlerin satış personeli üzerindeki değişim ve gelişimini,

Satış Kapama Becerisi

Müşteri İlişki Yönetimi Becerisi

Satış İçi Sorgulama ve Analiz Becerisi

Sunum Becerisi

Genel İletişim Becerisi

Müzakere ve Pazarlık Becerisi

Konuları altında %100 lik dilimler olarak önceki durum , eğitim sonu durum olarak gelişim bireysel şekilde raporlanır.

Bu eğitimin hangi katılımcı tarafından ne kadar özümsendiğini direkt olarak ortaya çıkaran detaylı bir rapor olarak yönetime sunulur.

Satış Eğitimi İçindeki Ön ve Son Testi Herkes Yapıyor. Sahada Nasıl Kontrol Edeceğiz ?

CODE Satış Mühendisliği eğitimin sahada çalışmadığı sürece hiçbir işe yaramadığına inanan bir satış geliştirme şirketidir.

Bu sebeple sadece bu amaca özel olarak kendi ekibimiz tarafından geliştirilen eşsiz bir uygulama ile eğitim sonuçlarını ve kişisel gelişimi sahada kontrol edebiliyoruz.

CODE Salesbook sadece bu amaç için üretildi ve kullanıma sunulmaktadır. Satış ekiplerinin verimlilik ve etkinlik puanlarını kişisel bazda çok detaylı olarak CODE Salesbook sayesinde görebilirsiniz.

soru-cevap Soru-Cevap satis egitimi portfolio2 1

www.codesalesbook.com

CODE Satış Eğitimleri Pahalı Mı ?

CODE Satış Eğitimleri satışı geliştirmenin en uygun maliyetli yöntemidir. Binlerce memnun müşterimizin bir telefon açmanız halinde size söyleyeceği ilk şey,

“Eğitim, maliyetini, daha ilk mesai gününde ödedi.” olacaktır.

2 Günlük çok yoğun dünya üzerinde var olan en son nesil satış ve ikna bilimi yöntemlerini öğrenen ekip sadece ve sadece bir müşterinin kaçmasını önlediğinde bütün bu eğitim yatırım maliyeti fazlası ile kendisini ödeyecektir.

En uygun eğitim maliyetleri için size özel bir planı hemen talep ediniz.

soru-cevap Soru-Cevap satis egitimi Talep Button

Eğitim Kişi Sayısı Fiyatı Değiştirir Mi ?

Hayır. CODE Satış eğitimini ve eğitmenin gününü satın aldığınızda mümkün olduğu kadar çok kişi faydalansın isteriz.

Dolayısı ile kişi sayısı eğitim maliyetini arttırmaz.  İster 4 ister 44 kişi olun sadece eğitim ve eğitimcinin o günlük maliyetini öder ve eğitime testlere sertifikalara eğitim içi uygulamalara ve eğitim sonu özetler ve dokümanlara sahip olursunuz.

Eğitimleri Nerede Alacağız ?

Dünyanın en lüks otellerinde, Anadolu’nun en ücra köşesinde şirketlerin deposunda, bir toplantı odasında veya tiyatro düzeninde bir salonda da eğitimler veriyoruz.

Eğitim yeri bizim için fark etmez. Eğitimlerimize ve çok güçlü içeriğe o kadar çok güveniyoruz ki, bir perde yeterli sayıda sandalye olduğu her yerde harikalar yaratabiliriz.

“Zaten sıkıcı bunaltıcı eğitim vereceğiz, bari güzel bir otelde verelim lüks bir salon olsun ” düşüncesi ile  ek masraflar yapılmasına özellikle karşı çıkıyoruz.

Not: İyi bir eğitim salonu tabii ki rahat olur ancak bize yer fark etmez. Siz neredeyseniz biz eğitimi orada verebiliriz.

(Ancak; Arzu ederseniz, Boğaziçi Üniversitesi CODE Satış Akademisi’nde veya Beybi Giz Plaza CODE Satış Mühendisliği Salonlarında veya kendi tercihinize göre bir otel veya konferans merkezinde de satış eğitiminizi alabilirsiniz.)

Satış Eğitimi Öncesinde Yapılan Analiz Bedelini Kim Ödüyor ?

CODE Satış Mühendisliği 10 Yıldır 1000’e yakın şirket ve sektörünü detaylı olarak analiz etmiş ve müşteri dinamiklerini, kronik satış ve satınalma davranışlarını incelemiştir. Yani sizin sektörünüzün analiz bedeli zaten daha önce ödendiği için sizin bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır.

Eğer sektörünüzün analizi daha önce yapılmadıysa CODE Satış Mühendisliği Satış Doktorlarının maliyetini CODE karşılayacaktır.

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

soru-cevap Soru-Cevap Satis Egitimi beybigiz2 300x188

Aşağıdaki Formda, Gönder Butonuna Bastığınız Anda;  Bizim İçin Hayat Siz Olursunuz. Aynı anda 1-Management Partner – 1-Satış Doktoru – 1-

Müşteri Temsilcisi ve 1-Analist’ten oluşan size özel ekip, Bilgisayarı Başında (veya Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Akıllı Telefonu Aracığılı İle) Anında Talebinizi Görüyor Olacaktır. Talebinize İlk Cevap 15 Dakika İçerisinde Verilecektir.

CODE Satış Mühendisliği AŞ. Beybi Giz Plaza Kat:15 34450 İstanbul Maslak

soru-cevap Soru-Cevap Satis Egitimi Surec Contact

Selim Ulusoy  selim.ulusoy@satismuhendisligi.com  +90 212 287 31 52

info@satismuhendisligi.com (İsterseniz Hemen Bir Mail Atın)