satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider9 845x321

Salesbook

Salesbook Nedir ?

Satış ekiplerinin en büyük dertlerinden biri de ağır ve iş yükü getiren, CRM sistemlerine data girmek ve yönetim için hayati önem taşıyan saha verilerini şirket merkezine iletmektir.

Yöneticler data girişi için tehditlere kadar varan uygulamalar yapar, satıcılar ise satış yapmak ile data girmek arasında kaldığını söyleyerek bu sorumluluktan kurtulmanın yollarını arar.

Türkiye’deki CRM Sistemlerinin %90’i İşlevsizdir.

CRM sisteminiz var mı ? Evet var ama tam kullanamıyoruz. Tüm özelliklerini kullanamıyoruz. Çok da yatırım yaptık ama işte olmadı…. Size de tanıdık geldi mi ?

Peki Neden Çalışmıyor ?

CRM sistemlerinin çalışmamasının birden fazla sebebi var.

1-Çok Fazla Özellik.

Sistem satışları sırasında bütün özellikler gerekli gereksiz yüklenir. Gerekli gereksiz müşteri talepleri de sisteme dahil edilir. CRM sistemlerinin çalışmama sebebi işte bu gereksiz özelliklerdir.

2-Türk Usulu Satış ve Müşteri Servisi

Saha ekipleri ve müşteri temilcileri Türk usulü çalışır. Uluslararası devşirme sitemler bizde çalışmaz. (Yabancı devler dahi çakılıyor.)

3-Müşteri İlişki Yönetimi, Müşteri Data Merkezi, Teklif Gönderme Merkezi, Lead Takip Merkezi, Satış Raporu Merkezi ????

Bir sistemden ne kadar çok şey beklerseniz o kadar çabuk çakılır. Artık CRM’in ne olduğuna birilerinin karar vermesi ve ondan sadece yapabileceklerini istemesi gerekir.

Kahve servisi de yapan CRM sistemi hayal eden şirket, çalışmayan sistemlere ölü yatırımlar yapmış olurlar.

 

Salesbook CRM Sistemi mi ?

KESİNLİKLE HAYIR!

Salesbook Satış Ekiplerinin Elindeki Klasik Not Defterinin Digital Halidir.

Dünyanın en tembel satış temsilcisi dahi her müşteri iletişimi hakkında 1-2 kelime not alıyor. 5-6 saniye süren bu not alma işlemi sıradan defter ve ajanda kenarlarına yazıldığında unutuluyor kaybediliyor veya bir daha asla okunmuyor.  Salesbook bu not defterlerinin digital hali olarak hizmet veriyor. 3-5 saniye arasında sahadan girilen aktivite notları. Birleşerek yapay zeka eşliğinde 46 adet satış KPI’ına dönüşüp satış stratejileri hakkında eşsiz veriler halinde vücut buluyor.satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider14

3. saniyede alınan bir bilgi notu neye dönüşebilir diyorsanız.

Salesbook’un dashboard ekranlarını mutlaka görmelisiniz. 

Salesbook bir satış gücü yöntem aracıdır. Yatırım maliyeti yoktur. Herşey bulut üzerinde olduğu için %100 güvenli ve her yerden her platformdan erişlebilirdir.

Siz de şirketinizin bütün satış elemanlarına bu son teknoloji bulut not defterini verin. İster cep telefonu ister bilgisayar ister dünyada internete bağlı herhangi bir cihaz ile notlarını 3-4 saniye de alsınlar. Sizler de keyif ile stratejik analiz ve sonuçları inceleyin.

Satış gücünüze güç katın.

www.codesalesbook.com

satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider7 300x202 satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider6 300x202 satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider5 300x202 satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider4 300x202

satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider2 300x202 satış eğitimi Salesbook CODE Salesbook Slider1 300x202