Satış Eğitimi Background Satış Eğitimi CODE satis egitimi bg1Satış Eğitimi CODE satis egitimi slide1 pic1

Sadece Satış Eğitimi - En İyi Satış Eğitimi

Satış Eğitimini Çok
Ciddiye Alıyoruz.

Satış Eğitimi CODE satisegitimi signature smallSADECE SATIŞ EĞİTİMİ Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 1Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 2Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 3Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 4Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 5Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 6Satış Eğitimi CODE satis egitimi Value 7Satış Eğitimi CODE Online Satis Egitimi WebexSatış Eğitimi CODE Online Satis Egitimi zoommeetingSatış Eğitimi CODE Online Satis Egitimi gotomeeting

Satış Eğitimi Sonuçlarını
Sahada Test Edebiliyoruz.

CODE SALESBOOK®

Cloud Computing Sales Management Application

Satış Eğitimi CODE satis egitimi Salesbook logo
Satış Eğitimi CODE satis egitimi slide3 pic2 1

Avrupa'ya Satış Eğitimi İhraç Eden İlk Ekip

Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi VolkswagenSatış Eğitimi CODE Satis Egitimi EagleBurgmanSatış Eğitimi CODE Satis Egitimi KistlerSatış Eğitimi CODE Satis Egitimi LeuzeSatış Eğitimi CODE Satis Egitimi PferdSatış Eğitimi CODE Satis Egitimi Schuco
Satış Eğitimi CODE satis egitimi slide5 pic1

İsteyene 2 Saatlik Keynote - İsteyene Yıllık Gelişim Programı

İstediğiniz Kadar
Satış Eğitimi

Satış Eğitimi CODE satisegitimi signature smallSADECE SATIŞ EĞİTİMİ
Satış Eğitimi CODE satis egitimi slide4

Satışın Bir Formülü Var Mı ?

Kesinlikle Var !

Tamamen İnsan Dinamikleri
Tamamen Davranış Bilimi
%100 Türkiye'de Sahada Test Edilmiş Yeni Satış Yöntemleri.

Satış Eğitimi CODE slider home bg4

Maslaktayız, Her Yere Yakınız.

Hemen Bize Ulaşın

Satış Eğitimi CODE Online Satis Egitimi Banner1 1030x75

ARTIK SATIŞ EĞİTİMİNDE SINIR YOK! ONLINE SATIŞ EĞİTİMİ ve UZAKTAN SATIŞ EĞİTİMİ

2020 yılı itibarı ile, eğitim kütüphanemizdeki en değerli Satış Doktorluğu ve Satış Mühendisliği eğitimlerimizi en son teknoloji ve global video konferans sistemleri ile tercihinize göre Online Webex Satış Eğitimi | Online Zoom Meetings Satış Eğitimi ve Online Goto Meeting Satış Eğitimi platformları üzerinden hem daha kolay, hem de çok daha uygun maliyetler ile, katılımcı sayısı sınırsız olarak sizlerin ve ekiplerinizin hizmetine sunuyoruz. (Ekstra Seyahat Masrafları Yok. Toplantı Maliyetleri Yok. Zaman Kayıpları Yok. Bütün Kaynaklar Satış Geliştirme Eğitimine…)

We Are Online – Hemen siz de ekibinize, kaç kişilik olursa olsun, uzaktan satış eğitimi planınızı talep edebilirsiniz. Ekibiniz nerede olursa olsun, İster cep telefonlarından, ister laptop veya tabletlerinden eğitime kesintisiz katılabilirler. Arzu ederseniz hemen online görüntülü bir toplantı yapabilir, hem şartları, hem de eğitim içeriklerini konuşuruz. Eğitimi nasıl verdiğimizi size canlı canlı dünyanın neresinde olursanız olun. İster ofisinizde ister evinizde yaşatıyor olalım.

Size hemen whatsapp veya e-mail yolu ile ileteceğimiz linke, ister cep telefonunuz ile ister laptop veya desktop PC’niz veya tabletiniz ile tıklamanız yeterli olacaktır. Artık siz neredeyseniz biz oradayız.  Hemen iletişim formumuzu kullanarak online toplantı talebinizi ve online eğitim teklif talebinizi bize iletebilirsiniz.

Kurumsal Online Satış Eğitimi Fiyat ve Toplantı Talebi

SATIŞ EĞİTİMİ VERDİĞİMİZ ÜNİVERSİTELER VE BÜTÜN ŞİRKETLERİ HER ŞEYİN ÜSTÜNE KOYDUK

Satış Eğitimi 10 Yıldır gece gündüz satışı geliştirmek için, Yeni Yöntemler arıyoruz. Dünyanın en geniş kaynaklarından, Satış Biliminin ve İnsan Dinamiklerinin gerçek hayata geçirildiği  Harvard Üniversitesi‘ne  kadar uzanan bir altyapıdan besleniyoruz. Kurumsal Satış Eğitimi tecrübeleri olarak ekipler ile paylaşıyoruz.Satış eğitimi ve satışı bir bilim dalı olarak ele alıyoruz. Satışın Mühendisliğini yapıyoruz.  Türkiye’de Sahada Sizin Müşterilerinizin, Karar Dinamiklerini inceleyip, işinizde kullanılabilir yöntemler halinde siz satış profesyonelleri ile paylaşıyoruz. CODE Profesyonel Satış Eğitimlerinin başarısındaki yegane sır budur.Satış Eğitimi kısa ve etkin yazılarımızı takip edin. Bugün satışlarınızı arttıracak yeni yöntemleri ve ipuçlarını orada bulacaksınız. Satış Eğitim Parçaları BlogSatış Eğitimi ve Kurumsal Satış Eğitimi Logo Satış Eğitimi CODE satis egitimi logo satis 300x75

Bu Bilimsel Satış Eğitimi ve satış geliştirme yöntemlerini hazırladığımız geçmiş 10 yıl süresince bize iş vererek;  Binlerce saat analiz, On binlerce saat araştırma, Sınırsız uluslararası eğitim ve Yirmi binin üzerinde saha testi maliyetlerimizi ödeyerek, bu eşsiz eğitim kaynaklarının vücuda getirilmesine katkıda bulunan, yukarıda logosu olan bütün müşterilerimize 10.Yılımızda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

TÜRKİYE’NİN İLK SATIŞ GELİŞTİRME ŞİRKETİNE HOŞ GELDİNİZ.

YENİ NESİL SATIŞ EĞİTİMLERİ

Dünya üzerinde var olan en yeni en etkili satış tekniklerini Türkiye şartlarında önce sahada test edip, sonra ekiplerinizin kullanımına sunuyoruz. Satış Eğitimleri

SATIŞ PERFORMANS GELİŞİM

Cloud Computing Saha Aplikasyonumuz İle  Satış Doktorları, sahada ekibin ve satış eğitimlerinin performansını ölçümleyip, geliştiriyor.

YENİ MÜŞTERİ EDİNME

İyi Satış Ekipleri, İyi Müşteri Potansiyellerine Kavuşuyor. Kurumunuza Satın almaya hazır, Yeni Müşteriler getiriyoruz.

Satış Eğitimi CODE satis egitimi packs 1

Satış Eğitimi Fiyat ve Bilgi Talebi

SİZİN SEKTÖRÜN SATIŞ EĞİTİMİ

Satış Eğitimi Paketleri

Her biri 1 Tam Günlük Sizin Sektörünüze Özel Satış Eğitim Paketleri. Satış her sektörde farklı olduğu gibi sektör içerisinde de Ürün-Hizmet-Servis-Destek şeklinde farklılıklar gösterir. Satış kanalı ve yöntemi ise en son alt kırılım olarak karşımıza çıkar. Bunun için satış eğitiminin size özel olması hayati önem taşır. Bireysel Satış Eğitimi Programları İçin Code Satış Akademisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Satış Eğitimi İçerikleri

 • Öntest – Sontest Bireysel Değerlendirmeler
 • Satış Kanal ve Yönteminize Özel Uygulamalar
 • Ürün Servis veya Hizmetinize Özel Konu Anlatımları
 • Ekibinizin Seviyesine Özel Yönetemler
 • Rekabetin ve Şirketinizin Hedeflerine Özel İtiraz Karşılamalar

İşte bu yüzden; 10. Yılımız sonunda, Türkiye şartlarına ve sektörlere göre özelleştirilmiş  onlarca satış eğitimi paketimiz mevcut.

Satış Eğitimi Makaleleri

Satış Eğitimi CODE bahadir yener BT small 300x202  Satış Eğitimi CODE bahadir yener fortune 300x202+

Satış Eğitimi CODE 1ad 300x202  Satış Eğitimi CODE bahadir yener kariyer 300x202

SATIŞ EĞİTİMİ YÖNTEMİMİZ

Bilimsel Satış Eğitimi Yöntemleri

Satış Eğitimi Bilimsel Yöntemler çerçevesinde veriliyorsa, gerçek anlamda işe yarar.

Katılımcıların Gelişime İnandırılması ve İspatının Eğitim İçerisinde Yapılması Önemlidir.
Örnekler Kendi Sektörü Ürünü veya Hizmeti İle Verilmelidir.
Her Yönetim Nasıl Kullanılacağı Ekibin Her Bireyine Gösterilmelidir.
Eğitimci Showu veya Eğitimcinin Mükemmel Bir Satıcı Olması Eğitime Katkı Sağlamaz.

Kurumsal Satış Eğitimi Motivasyon

Genel kabullenişin aksine Satışta Motivasyon ve Telkinler İşe Yaramaz. Hatta Zarar Verir.
Ancak %100 Çalışan, Doğruluğu Saha Testleri İle Kanıtlanmış, Bilimsel Uygulama Satış Eğitimleri Satışı Arttırır.

Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi formula 300x169

 • Önce Kafaları Açıyoruz

  Ekibin Eğitime Olan “Olası” Direnç ve İnanç Eksikliği Var İse Hemen Gideriyoruz.

 • Sonra İsteklerİ alıyoruz

  Dünyanın En İyi Satış Eğitimini Alacak Olsalar ? Neyi Çözmek İsterler, Soruyoruz.

 • ekİp İle anlaşma yapıyoruz

  Yukarıda İstediklerini Alana Kadar Eğitimin Devam Edeceğinin Kesin Sözünü Veriyoruz.

 • Yöntemlerİ Tek tek anlatıyoruz

  Eğitim Sistemimiz Modüllerden Oluşur. Her Modül Sahada Uygulanabilir Bir Yöntemi Anlatır.

 • Sİzİn Gerçeklerİnİz İle ÖRNEKlİyoruz

  COCA COLA’dan Örnek Yok. Hepsi Sizin Sektörün Sizin  Ürünlerin Örnekleri… (Sadece Coca Cola’ya eğitim verirken Coca Cola örnekleri paylaşmıyoruz.)

 • Eğİtİmİn %100 İçselleştİrİldİğİnİ BİLİMSEL olarak TEST Edİyoruz.

  Çok Özel Uygulamalar İle Eğitim İşe Yaradığını Hemen Yerinde, Ekip Tarafından Uygulanabildiğini Test Ediyoruz. (Sonra da sahada)

 • Satışların Artışını Sahada İzlİyoruz.

  CODE Salesbook bunun için geliştirildi. Hem verimlilik hem etkinlik artışını kişi bazında takip edebiliyoruz.

Satış Eğitimi CODE bahadir yener BT

SATIŞ EĞİTİMİ FELSEFEMİZ

Satış Eğitimi Kaynak

Amerika’da Harvard Üniversitesinde bir gün önce paylaşılan iletişim ve satış geliştirme uygulamalarını ertesi gün CODE Satış Mühendisliği Eğitim ve Projelerinde kullanırız.

Satış Geliştirme gibi, şirketin en önemli faaliyetine odaklanıyor ve onlarca yıl kendi  işlerinin uzmanı olmuş profesyonellere yeni fikirler paylaşma  iddiasında bulunuyorsanız,  her gün kendinizi geliştirmelisiniz. Biz bunu kendimize ana görev olarak atadık.

Şirketler kendi işlerine odaklanıyor, biz onlar için madenleri kazıp elmas değerinde bilgi ve yöntemleri kullanılabilir halde masalarına  getiriyoruz. Aynı zamanda asla satıştan da uzak kalmıyoruz. Kendi grup şirket yatırımlarımızda, sahaya çıkıp satış yapıyoruz.

Satış Eğitimi Saha Testleri

Yeni yöntemleri Türkiye pazarında deniyoruz. Sahada var olmamız bizleri akademik teorisyenlerin bir adım önünde, kitapta yazanları deneyen gerçek hayatta katkısını gören, savaşan ve yaşayan  satışçılara çeviriyor.

Satış Teknikleri

Satış Eğitimlerinde karakter ve davranış setleri değil, ispat edilmiş yöntem ve teknikler ön planda olmalıdır.  Satış eğitmeninin “ben mükemmel satıcıyım” demesi ve bu şekilde öne çıkması bizim tercih etmediğimiz ve hayli itici bir yöntemdir… (Makalenin Tamamı İçin)

SATIŞ EĞİTİMLERİMİZİ GÖRENLER NE DİYORLAR ?

Sektörde sıralı referans gösterebilen tek şirketiz. İstediğiniz kadar satış eğitimi verdiğimiz  şirket yöneticileri ile görüşmenizi sağlarız. Başarıdan emin olmanızı garanti ederiz.

İnşaat Sektörü Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi TO1 2

Satış O kadar da basit değilmiş. Git müşteriye, gel müşteriye, ver fiyatı, al fiyatı… Bu eğitimde ne kadar derin bir iş yaptığımızı tekrar anladık. Ve en önemlisi bu kadar derin bir iş yaparken insan psikolojisi, savunma mekanizmaları, Temel İçgüdü, Kaybetme korkusu, Pozisyon gücü, Natürel güç, Kişilik Teması, Nokta Sorusu, Sınırlar ve Engeller…. bu terimleri derinlemesine bilmeden satış yapmaya çalıştığımız yıllara acıyorum. Ağzınıza sağlık emeklerinize sağlık hocalarım. Her gün eğitimi yeniden yaşıyorum ve sizi anıp gülümsüyorum. Hayatımda Aldığım En Gerçek Eğitim.

İnşaat SektörüCHO
Üretim Elektronik Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi TO3 2

Benim gibi yirmi yılın üzerinde satış kariyeri olan birisine verecekleriniz konusunda endişe duymadım desem yalan olur. Ancak anlattığınız her konunun hem uluslararası hem yerel örneklemeleri satış mesleği konusunda her gün yaşadığımız onlarca detayı örnekleri ile anlatmanızın çok etkili olduğunu düşünüyorum. 1000 ‘in üzerinde sunum görselinde bir tanesine bu benim işime yaramaz diyemedim. İşin garip tarafı eğitimin ilk bir saatinde anlattığınız ve söz verdiğiniz gibi her konu çok net bir şekilde aklımda ve hepsini uygulamak için sabırsızlanıyorum.

Üretim ElektronikCEO
Otomotiv Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi TO2 2

Ben satışı çok iyi bildiğini iddia eden, hatta ders veren bir satış profesyoneliyim. 10 gün olsa eğitim 10 gün kesintisiz gelir hatta kapısında yatardım. Yeni Programlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

OtomotivSatış Müdürü
Uluslararası Satış Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi TO4 2

Kardeşim perakendeci ben dev şirketlere anlaşmalar satıyorum. İkimiz de eğitimde her örnekte birbirimize bakıp şaşkınlık içinde sizi seyrettik. İşimize büyük katkı sağladınız teşekkürler.

Uluslararası SatışÜlke Müdürü

SATIŞ EĞİTİMLERİ HAKKINDA HABERLER?

Bizden haber ve makaleler, ilanlar ve paylaşımlarımız. Eğitimlerden parçalar ve diğer Satış Eğitimi yazıları.

Satış Eğitimi Yüksek Rekabet satis egitimi yontemi code 260x185 Satış Eğitimi CODE satis egitimi yontemi code 260x185

Satış Eğitimi Satışı Geliştirir Mi?

/
Satış Eğitimi Satışı Geliştirir Mi?   Maalesef…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet 2 260x185 Satış Eğitimi CODE 2 260x185

Satış Eğitimi Parçası: Eski Müşterilere Yeni Satış Yaptıracak 7 Yöntem

/
Eski müşterileriniz ile iş yapmak istiyorsanız ve yeni yöntemler…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet codesalesbook2213 1 260x185 Satış Eğitimi CODE codesalesbook2213 1 260x185

Satış Ekiplerinin Performansını %20 Arttırıyor! (BOU CODE Satış Akademisi Araştırma Sonucu. Mayıs 2018)

/
10 Yılda 400'ü uluslar arası olmak üzere 1200 şirket ve…
CODE Satış Akademisi Satış Eğitimi Satış Eğitimi Yüksek Rekabet web1 260x185 Satış Eğitimi CODE web1 260x185

CODE Satış Akademisi

/
CODE Satış Akademisi, Kurumsal Satış Eğitimlerine Bireysel…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet CODE Salesbook Slider9 260x185 Satış Eğitimi CODE CODE Salesbook Slider9 260x185

Salesbook

/
Salesbook Nedir ? Satış ekiplerinin en büyük dertlerinden…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet satis egitimi Motivaston 260x185 Satış Eğitimi CODE satis egitimi Motivaston 260x185

Satış Eğitimi Motivasyon

/
Satış ekiplerinize satış eğitimi seçerken, motivasyondan…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODE 87 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODE 87 260x185

Satış Eğitimi Active Roleplay

/
Active Role Play ® Her CODE Satış Eğitiminde istisnasız…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL1122 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL1122 22 260x185

Satış Eğitimi Satış Atöylesi

/
CODE Satış Atöylesinde standart satış eğitimlerinin bir…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL13 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL13 22 260x185

Satış Eğitimi Ertelemeler

/
Satış Eğitimi: Satış Ertelemeler Kendinizi, hiç çok önemli…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL12 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL12 22 260x185

Satış Eğitimi Karlı Satış

/
Satış Eğitimi: Kârınızı Çöpe Mi Atıyorsunuz ? Satış…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL10 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL10 22 260x185

Satış Eğitimi Kaybedenler (loosers) Fiyat Kırar

/
Satış Eğitimi: Sadece Kaybedenler (loosers) Fiyat Kırar Bu…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL9 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL9 22 260x185

Satış Eğitimi Fiyat Yatırım Oranı (PIR)

/
Satış Eğitimi: Müşterinizin Fiyat Yatırım Oranı (PIR) Bunu…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL7 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL7 22 260x185

Satış Eğitimi Yüksek Fiyat Manevraları

/
Satış Eğitimi : Yüksek Fiyat Manevraları Esaslı bir satış…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL6 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL6 22 260x185

Satış Eğitimi Kolay İndirim Satışı

/
Satış Eğitimi : Kolay İndirim Satışı Satış eğitimlerinde…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL5 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL5 22 260x185

Satış Eğitimi İndirimler

/
Satış eğitimlerinde anlattığımız bir konuda. Satış tam…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL4 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL4 22 260x185

Satış Eğitimi Satis Kapamak

/
Satış Eğitimi: Satışı Kapatmak Satış Eğitimi denildiği…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL3 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL3 22 260x185

Satış Eğitimi Satis Kapama

/
Satış Eğitimi: Satışı Kapatmak Satış Eğitimi denildiğinde…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL2 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL2 22 260x185

Satış Eğitimi Yüksek Fiyat

/
Satış Eğitimi:Yoğun Rekabette Yüksek Fiyatlı Ürün Satışı Satış…
Satış Eğitimi Yüksek Rekabet Satis Egitimi CODEMKL 22 260x185 Satış Eğitimi CODE Satis Egitimi CODEMKL 22 260x185

Satış Eğitimi Yüksek Rekabet

/
Satış Eğitimi: Rekabette Yüksek Maliyet Satış Eğitimi…

Satış Eğitimi Fiyat ve Bilgi Talebi