ENG M  GER M  FRA M  ITL M

Satis Egitimi Arayin

Testimonials

Satış O kadar da basit değilmiş. Git müşteriye, gel müşteriye, ver fiyatı, al fiyatı... Bu eğitimde ne kadar derin bir iş yaptığımı tekrar anladım. Ve en önemlisi bu kadar derin bir iş yaparken insan psikolojisi, savunma mekanizmaları, Temel İçgüdü, Kaybetme korkusu, Pozisyon gücü, Natürel güç, Kişilik Teması, Nokta Sorusu, Sınırlar ve Engeller.... bu terimleri derinlemesine bilmeden satış yapmaya çalıştığım yıllara acıyorum. Ağzınıza sağlık emeklerinize sağlık hocalarım. Her gün eğitimi yeniden yaşıyorum ve sizi anıp gülümsüyorum. Hayatımda Aldığım En Gerçek Eğitim.

Sermet.Y. (İstanbul)

Benim gibi on yılın üzerinde satış kariyeri olan birisine verecekleriniz konusunda endişe duymadım desem yalan olur. Ancak anlattığınız her konunun hem uluslararası hem yerel örneklemeleri satış meseleği konusunda her gün yaşadığımız onlarca detayı örnekleri ile anlatmanızın çok etkili olduğunu düşünüyorum. 1000 'in üzerinde sunum görselinde bir tanesine bu benim işime yaramaz diyemedim. İşin garip tarafı eğitimin ilk bir saatinde anlattığınız ve söz verdiğiniz gibi her konu çok net bir şekilde aklımda ve hepsini uygulamak için sabırsızlanıyorum.

Mert T. (İstanbul)

Eğitim sayesinde artık sunumların standart değil. Her zaman daha rahat toplantı alıyorum ve efektif satışlar yapabiliyorum.

Mehmet.E. (İstanbul)

Bir aylık primim ile eğitim bedelini ödedim. önümde artık yepyeni bir kariyer yepyeni bir iş yaşamı var.

Selim Turan (İstanbul)

Öncelikle hocalarıma teşekkür ediyorum. Türkiye'de daha önce asla verilmeyen profesyonel satış servisi eğitimini bizler ile buluşturduğu için. İş görüşmelerinde kendimi anlatmak için çok fazla uğraşmam gerekirken elimde sertifikalarımla eğitimde detaylı olarak anlatılan yöntem ve teknikler ile neden daha iyi olduğumu çok daha kolay anlatabiliyorum. Eğitimde dediğiniz gibi Çok Sat Kolay Sat herşeyden önemlisi hakettiğin yerde hakettiğin kazanç ile çalış. Bu artık benim kariyer felsefem oldu.

Şevket M. (Ankara)

10 gün olsa eğitim 10 gün kesintisiz gelir hatta kapısında yatardım. Yeni Programlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Barış A. (İstanbul)

Eğitimin daha ilk ilanını gördüğümde bu kadar direkt bu kadar net konuya giren bir eğitim olacağını tahmin etmiştim. Aile yaşamım düzeldi Etkin iletişim herşey demekmiş.

Meltem K (İstanbul)

Benim en çok hoşuma giden tüm grubun uyumu ve sizin bizlere verdiğiniz ortak enerji oldu. Birlikte yediğimiz yemekler gerçekten yüksek lisans esnasında yaşadığım kolej ortamını tekrar profesyonel hayat üzerine yaşattınız bana çok teşekkürler

Sertan M. (Samsun)

Pazarlık ve Müzakere benim en zorlandığım konuydu ne kadar basit bir oyun olduğunu bize tekrar gösterdiniz çok teşekkürler.

Koray M. (Mersin)

Ağzınıza sağlık hocam siz anlattıkça ben yorumdum siz yorulmadınız bu işi aşk ile yaptığınızı gördüm. Verdiğiniz örnekler ve yaşam tecrübesi gerçekten inanılmazdı.

Sayat T. (İstanbul)

Yeni eğitimler istiyoruz yenilerini bekliyoruz. Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim. Lütfen bana hemen geri dönün ilk eğitimde yine sizinleyim.

Belkıs E. (Yozgat)

Yeni işimi Code Akademi'ye borçluyum diyebilirim. Yıllardır neler kaybettiğimi sizinle gördüm. Artık Kaybetmek yok. Masanın üzerinde pazarlığı bırakmak da yok.

A.Mert Y. (İzmir)

Kardeşim perakendeci ben dev şirketlere anlaşmalar satıyorum. İkimiz de eğitimde her örnekte birbirimize bakıp şaşkınlık içinde sizi seyrettik. İşimize büyük katkı sağladınız teşekkürler.

Melih S. (İstanbul)

Satış departmanında çalışmıyorum. işim pazarlama ama şimdi satışçıları daha iyi anlıyorum ekiplerime hep bize anlattıklarınızı anlatıyorum. Eğitim özetleri de harika teşekkürler.Sayenizde bende eğitmen oldum.

Nuray M. (İstanbul)

Sadece insan kaynakları ters eğitimi bile herşeye değerdi. Kendini satma eğitimi her sektörde her alanda lazım. Nasıl CV yazılır iş görüşmesinde ne yapılır. 100 lerce kitap okudum ama sizin anlattıklarınızın yarısını bulamamıştım. Uygulama süperdi. Yönetici görüşmeci aday senaryosuna bayıldım.

Toprak T. (Ankara)

Eğitimde üç gün boyunca çok büyük zevk aldım. İlk bir hafta kendime gelemedim. Sanki her sabah tekrar ekip olarak bir araya geleceğiz ve eğitim devam edecek gibime geldi çok sevdiğim bir yerden ayrılmış gibi oldum. Komik ama eğitim bitti diye üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi.

Zülal R. (İzmir)

Hocam Sizi ilk istanbul üniversitesinde bir derste tanıdım bireysel eğitim sınıflarını çok sonra öğrendim Tüm Türkiye'nin bu eğitimi alması gerekiyor lütfen bizim okula da gelin. Anlattığınız eksik satış, eksik memleket üretim kapasitesi konusu gerçekten bir sorun ve bu eğitimden sonra bunu gittiğim her yerde anlatıyorum. İyi satışcı her yerde fark ediliyor.

Kenan Z. (İstanbul)

İkinci gün benim için hayat dersi oldu. Herşeyin arkasındaki gerçekleri tam olarak görmek bir . Fazla bilgi eliminasyonu hayatım boyunca yaptığım bütün ana yanlışların kaynağıymış bunu gördüm ve hayatım boyunca kullanacağım.

Mehmet O. (Adana)

Üçüncü günün sonunda eğitim bitti diye üzüldüm. Bu enerjiyi nerden buluyorsunuz. Daha önce aldığım tüm eğitimlerin ötesinde bir eğitim oldu. Sertifikalarıma okul diploması gibi bakıyorum. Çok teşekkür ederim.

Uğur M. (Adana)

Tek kelime ile mükemmel bir deneyim. Şimdi bana kaybolan yıllarımı geri verseler de yeniden başlasam. ( Ama dediğiniz gibi önümüzde bir ömür ve başarılı bir kariyer sıçraması var.)

Esra A. (İstanbul)

1 Ayda 3 iş görüşmesi yaptım. 3 tane harika teklif aldım. Şu an istediğim araba istediğim iş istediğim şirkette çalışıyorum. Çok teşekkürler.

Mustafa S. (İstanbul)

Hayatım satış ve pazarlama eğitimleri ile geçti. Sizin eğitiminizde bir tane basma kalıp klişe göremedim. Başarınızın en büyük sırrı katılımcılar için hazırlanmış ve sadece katılımcıların kariyerine odaklı bir program olmanız. Şirketler Klişeler Sistem hepsine karşı katılımcıları uyaran tuzaklardan koruyan ve en önemlisi dışarıdan kendilerine bakmalarını sağlayan bir eğitim olduğu için çok net yazdığınıza katılıyorum. Türkiye'nin 1 Numaraları Satış Eğitimi.

Selim K. (İzmir)

Sağlam duruyorum. İnanılmaz Mutluyum. Kendime Güvenim Tam. Eğitimleriniz buna büyük destek oldu. Artık Çok iyi bir işim var. Ve en önemlisi bize anlattığınız başarabileceğime olan inancım. (Not: İşe girmeden önce 3 tane olumsuz görüşme yaptım. Ama önemli olan ve eğitimin bana verdiği en önemli mesaj olumsuzluklara rağmen pozitif duruş ve esas fırsatı bekleyebiliyor olmaktı. Evet kendim başardım ama sizin bize anlattıklarınız en önemli malzemem oldu. )

Çığır K. (İstanbul)

Kendi şirketim var ve eğitime kendimi geliştirmem gerektiği için katıldım. Önümüzdeki ay size tüm satış ekibimi gönderiyorum. Artık boşa kürek çekme zamanı bitti.

Semir S. (Ankara)

Code Satış Üniversitei olmalı akademinin ismi 5 yıllık üniversite hayatımda bu kadar işime yarayan bilgi almadım. tamam belki haksızlık ediyorumdur ama. Üniversitedeki hocalarım bu kadar çok hayata dair şey anlatmadılar buna eminim.

Yasemin S. (İstanbul)

Ankadaran Eğitim için geldim. 3 gün harika bir program oldu. Akademinin yemeklerine bayıldım. Anlatılanlara bayıldım. İnsan kaynakları departanınız ile bir toplantı alabilir miyim ?

Dinçer O. (Ankara)

Bireysel Satış Eğitimi. Kendini satma eğitimi hem özel hem iş hayatımda tam ihtiyacım olan şeydi. İnsan psikolojisi. Anlattıklarınız o kadar ince o kadar gözümüzün önünde ayrıntılar ki sanki hayatı yaşadım üç gün boyunca. İşin uzmanı bir işi yaparsa iş çok kolay görünürmüş. Sizi dinlerken bende eğitimci mi olsam dedim.

Mahmut T. (İstanbul)

Eğitim esnasında tanıştığım Ertan Bey ve Şebnem Hanım ile aynı şirkette çalışmaya başladık. Sizin teknikler ile özel cv leri hazırlayıp gönderdiğimiz şirkette üçümüz de yer bulduk. Hocam CODE Satış Kaynaklarına adımız yazılmadan işi bulduk mutluyuz. Allah sizden razı olsun. İnsan kaynakları departmanına cv lerimizin yanında sertifikaları da verdik ama kendini satma eğitimi sertifikasını vermedik haberiniz olsun.

Yonca M. (İstanbul)

CODE Satış Akademisi ile tanışmam hayatımda attığım en önemli kariyer adımı oldu diyebilirim. Alaylı değil eğitimli satıcı olmak önemli. Ama bu bir adımdı artık öğrenmem gereken ve üzerinde çalışacağım ne kader derin bir iş yaptığımı biliyorum.

Süleyman U. (İstanbul)

Tek kelime ile mükemmel. Deneyim Deneyim Deneyim.

Eren E. (İzmir)

Eskiden olsa satış için bahane arardım şimdi takımı arkamdan sürüklüyorum. Fark yarattı bende eğitim.

Zülfü O. (İstanbul)

Samimiyetiniz ve direkt mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Eğitim sonunda iki gece üst üste rüyalarımda satış yapıyordum. Beni çok etkilediniz.

Engin G. (Ankara)

Servis kalitesi ve müşteri kıymeti bilmek . Eğitimi özelteyecek olursam bunu en öne yazardım. Kendini satma eğitimi çok sert. Bana karşı bu kadar teknik kullanıldığını bilmiyordum ve ben 15 yıldır iş görüşmesi yapan birisiyim.

Metin M. (İstanbul)