ENG M  GER M  FRA M  ITL M

Satis Egitimi Arayin

Page Peel Banner

Satış Eğitimi CODE

CODE Satış Akademisi Boğaziçi Üniversitesi

CODE Satış Akademisinde Misafir Olun. Çok Daha Fazla Kazanın. Türkiye'nin En Başarılı Satışcısı ile En Kötü Satışcısı Arasında Emek Farkı sadece %10'dur. (Teknik olarak ikisi de işe gelir. İkisi de ziyaretler yapar. İkiside aynı emeği harcar.) Ancak Türkiye'nin En Başarılı Satışcısı ile En Kötü Satışcısı Arasındaki Gelir Farkı İnanılamayacak Kadar Yüksektir. Üstelik Çok Yüksek Maaş ve Prim Almak İçin Türkiye'nin En Başarılı Satışcısı Olmanıza Da Gerek Yok... Eğitime Katılanlar Ne Diyor ?

Eğitimler, her ay sadece bir program olarak haftasonu düzenlenir. İster 1 Gün, İser 2 Gün Katılabilirsiniz. Her Eğitimde, Farklı Yetenek Setleri Katılımcılar İle Paylaşılır.

Code Satış Akademisi Eğitimleri Boğaziçi Üniversitesi BÜMED İstanbul / Etiler (Kroki) de yüz yüze sınıflarda verilmektedir. Online veya video versiyonu yoktur. Katılımcılar CODE Satış Akademisi (Türkiye'nin İlk Satış Geliştirme Şirketi'nden) Pro-Sales Sertifikasına Sahip Olurlar.

Satış mesleğine Aşık Olmak için bir çok sebep mevcuttur. En çok para kazandıran, En hızlı "Yükselen-Kariyer" fırsatına sahip olan, En fazla iş sağlayan, Şirketlerin en önemli departmanı, her zaman satış ekibi ve profesyonel satışçıları olmuştur.

Türkiye'de Satış alanında kariyere başlamak veya zaten satış ekibi içerisindeki yerini korumak için bir okul olmaması, Satış mesleğine adım atmış veya atacak olan herkesin önünde büyük bir engeldir.

Zor Prim Alıyorsanız, Zor Yükseliyorsanız, İstediklerinizi Alamıyorsanız. Profesyonel bir programa katılmanız çok büyük farklar yaratacaktır. Sonrasında Çok Satın | Kolay Satın | İyi Pazarlık Yapın.  En Önemlisi; Yeni pazarlık gücünüz ile çok iyi şartlarda anlaşmalar yapın. Eğitime Katılanlar Ne Diyor 

 

Birlikte Neler Yapabiliriz ?

CODE Türkiye'nin ilk Satış Geliştirme Şirketidir.

C Lead Generetaion: Müşteri Buluruz. (Internet Marketing - Digital Marketing)

O Efective Creativity: Pazarlama Araçları Etkinlik Artışı Sağlarız. (Web - Katalog - Film - Animasyon)

D Satış Eğitimi: Ekipleri Keskinleştirir. Potansiyelin Satın almasını Sağlarız. Sadık Müşteri Olmasını Garanti Ederiz.

E Satış Performans: Satış Performansınızı Kontrol Ederiz. Gelişimini Sağlarız.

img.1.png