ORM

Online İtibar Yönetimi

Yazdır
PDF


Online itibar Yönetimi

 

Online Reputation Management – Online İtibarYönetimi

Online reputasyon management veya Online İtibar Yönetimi hedefi başta kurumsal firmalar olmak üzere, Bu firmaların Sahipleri veya  Yöneticileri, Topluma mal olmuş sanatçılar, Sporcular, Politikacılar ve nihayetinde internet dünyasında olumsuz haber yorum ve saldırı ile yer almak istemeyen her türlü gerçek veya tüzel kişiler olabilmektedir.

Online İtibar Yönetimi Resim de-optimizasyonu (Yıllar önce bir yerde paylaştığınız resmin internet ortamında yer almaması, veya bir yerlerde çekilen resminizin yer almaması) veya Online İtibar Yönetimi Text de-optimizasyonu (bilginiz içinde veya dışında hakınızda yer alan haber yorum veya olumsuz görüşün giderilmesi.) şeklinde kurgulanabilmektedir.

Online İtibar Yönetimi olarak dilimize çevrilebilecek olan bu hizmetimizde CODE internet Marketing Konsepti içerisinde işletmelerin internet üzerinden fayda sağlamalarının yanında aynı zamanda görecekleri muhtemel zararları da önlemek adına gücümüzün müşterilerimize sunulması hizmetidir. İşletmelerinin uzun yıllar, yüksek maliyetler ve her şeyden önemlisi büyük özveriler ile bir araya getirdikleri kurumsal imajları, olumsuz yorum, taraflı haber veya rakiplerin centilmenlik dışı saldırıları sonrası yerle bir olmakta ve bu işletmelerin büyük kayıplar yaşamasına sebep olmaktadır.

CODE şirket felsefesi olarak asla illegal (kanun dışı) yöntemlere başvurmadan tamamen internet ve teknoloji bilgisini kullanarak bu tip haber, yorum ve eleştirilerin hedef müşteriler tarafından izlenmesinin önüne geçer. Tamamen eş değer içeriğin optimizasyonuna yönelik bu de-optimizasyon çalışmaları, kötü veya olumsuz haber ve yorumun kaynağı ile ilgilenmez. Herhangi bir mecra ile rekabet içerisinde yer almaz. (Olumsuz haberin yer aldığı mecra çok saygın bir kurumda olabilir. Tamamen bireysel hazırlanmış bir bilgi paylaşım sitesi de...) CODE yöntemleri kimse ile çelişmediği ve rekabete girmediğinden dolayı kimseyi rahatsız etmez sadece son kullanıcı ile değerli müşterilerimiz arasında olumsuz ve art niyetli kişilerin yer almasını engeller.

Uluslar arası piyasalarda yıllardır kişilerin ve kurumların profesyonel olarak aldıkları bu hizmetler ülkemizde en kaliteli profesyonel ekip ile 2005 yılından günümüze kadar CODE tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Bizimle irtibata geçerek hemen İtibar Yönetimi Projenizi başlatabilir ve internette yer alan olumsuz etki yaratacak içeriklerin önüne geçebilirsiniz.

Satış Eğitimi Satış Geliştirme Satış Yöntemleri Satış Teknikleri