Kaliteli Satış

Kaliteli Satış

Yazdır
PDF

Kaliteli Satış ® 

CODE Satış Mühendisliğinin ana hedefi işletmelerin kaliteli satışlarını arttırmaktır. CODE Kaliteli Satış, günümüz serbest piyasa koşullarında karlılığı, yaşanan sertKaliteli Satış rekabet karşısında erozyona uğramamış ve sürekliliği olan satışlar anlamına gelmektedir.

İşletmelerin müşterilerine sundukları teklifler ve günümüzde daha da önem taşınan teklifin sunuş şekli, teklifi sunan satış profesyonellerinin kabiliyet ve becerileri,  Kaliteli Satışa giden yolda önemli etkenlerdir.

Kaliteli Satış;  Kaliteli Teklif, Kaliteli Hizmet, Kaliteli Müşteri İlişkileri üçlemesi üzerine kurulmuştur.

Satışlarımızın kalitesini arttırmak, yeni müşteri ediniminden daha efektif bir değer yaratma yöntemidir.  Mevcut müşterilerimiz ile olan anlaşmalarımızın niteliğini geliştirmek,  karlılığı ve sürekliliği korurken nitelik artışı niceliksel artışın getireceği ek işletme maliyetlerinin de önüne geçecektir.

CODE işletmelerin gelişimine iki yönlü katkı sağlamayı ana ilke olarak ele almaktadır. Yeni nesil etkin kaynak kullanımlı pazarlama stratejileri ile daha önce işletme ile tanışmamış yeni potansiyel müşterileri kazandırır. Aynı zamanda satış profesyonellerinin etkinliğini arttırarak, Mevcut ve potansiyel gelecek müşteriler ile daha değerli anlaşmalar yapılmasını sağlar. Kaliteli Satış prensibi tüm ekibe detaylı olarak anlatılır ve ekip tarafından içselleştirilerek bir davranış karakteristiği olmasını sağlar.