Satış Eğitimi CODE (Satış Eğitimi Senaryoları Uygulamalı. Gerçek Satış Deneyimleri)

Satış Eğitiminin başında ve sonunda yapılan özel, Gerçek Hayat Senaryo Testleri ile, katılımcı bazında, eğitimin hangi konularda gelişim sağladığını detaylı olarak raporlayabilen özel sistem. Türkiye’nin saha deneyimi en yüksek satış eğitimi ekipleri ile sizin satış geliştirme programınız.

CODE Satış Eğitimleri.Satış Ekibiniz İçin Türkiye’nin 1 Numaralı Satış Eğitimi.

Yeni Nesil Satış Tekniklerini, Size Özel Bir Satış Eğitimi İçerisine Formüle Ediyoruz. Ekibinize Anlatıyor ve Uygulatıyoruz.(Bütün Örnekler ve Uygulamalar Şirketiniz Özelinde Verilen, Sizin Satış Eğitiminiz.) Resimlerle Satış Eğitimi

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri CODE Salesbook Banner 1030x144

Satış Eğitimi Konsepti: Sektörünüze, Müşterilerinize, Ürün ve Hizmetlerinize özel, WorkShoplar şeklinde, yerinizde veya CODE Satış Akademisi’nde verilecek satış geliştirme eğitimleri ile satış ekibinizin çok daha etkin olmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel CODE Satış Eğitimleri, satışlarınızı arttırır. Şirketinize yeni kaynaklar sağlar. (24 Ana Sektör 615 Kurum 65 Bin Katılımcı Tecrübesi)

Eğitimde Hikayeler Değil, Gerçekleri Dinleyin.

Satış Eğitimlerimiz Size Özel Kurgulanır. En tecrübelisinden en yenisine, satış ekiplerini çok iyi anlıyor ve yepyeni yaklaşımaları paylaşıyoruz.

CODE Satış Eğitimleri Satışı Hacmini ve Kalitesini Geliştirir.

Şimdi size özel bir teklif talebi yapın. Bizden eğitim almasanız da, Türkiye’nin en etkin kurumsal satış eğitimini tüm detayları ile hemen görün.

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri satis egitimi Talep Button

Kurumsal Satış Eğitimleri İçin Doğru Yerdesiniz. Ayrıca Bireysel Satış Eğitimleri İçin CODE Satış Akademisi’ni Ziyaret edebilirsiniz.

CODE Satış Eğitimleri asla fıkralar içermez. Zaman doldurucu ajitasyon hikayeler barındırmaz. Müşteri karşısında her gün yaşanan satış kapatma ile kaçırma arasındaki ince çizgide fark yaratacak gerçekleri inceler, uygulatır ve ekip tarafından içselleştirilerek günlük davranış biçimi haline getirilmesini sağlar.

CODE: 10 Yıldır, Sadece Satış Eğitimi – En İyi Satış Eğitimi.
Neden Satış Eğitimi ? : “Satış Eğitimleri maliyet değil, efektif bir yatırımdır. Şirketler için en büyük maliyet; Profesyonel Satış Eğitimi almamış bir ekibe satış görüşmesi yaptırmaktır.” A.Bahadır Yener (CODE Satış Mühendisliği Limited Managing Partner)

CODSatış Eğitimi Hakkında

CODE Satış Eğitimleri Neden Çok Etkin ?
Satış Eğitimleri, Ürün Odaklı Değildir. Müşteri Odaklıdır. “Bizim Ürünümüz İyi” Satış şeklinden “Müşteri Neden Satın Alır ? Ondan Bahsederim” Şeklindeki satışa çevrilmiş sunumlar içerir.
Satış Eğitimleri Modüler olarak sektörlere ve ekiplerin yapısına göre özelleştirilir. Aynı eğitim ikinci kez verilmez. Tüm örnekler; sizin şirketiniz ve sizin müşteriniz üzerine verirlir.
Genel olarak uygulanan standart tek yönlü eğitimlerden farkı uygulamalar ile katılımcılar ile interaktif bir süreç yaratması, her gün yaşanan müşteri dialoglarının eğitim içerisinde gündeme getirilerek, profesyoneller gözetiminde çözümlerin aranmasını sağlamaktadır.
Eğitim sonrası değerlendirmeler ve satış geliştirme tavsiye raporu mutlaka sizlere sunulur. Kurum – Satış Ekibi – Müşteri – Pazar üzerine profesyonel satış geliştirme şirketi tarafından hazırlanan bu rapor eşsiz bir üçüncü profesyone gözden gelen bir satış geliştirme kaynağı olmaktadır.
CODE Satış Eğitimleri, CODE Satış Mühendisliği Satış Geliştirme Sistemlerinin, en etkili ve en kısa sürede sonuç veren hizmet gurubunu oluşturmaktadır.

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri satis egitimi Testimonial

“Başarısız bir satış görüşmesinde, esas harcanan satış temsilcisinin benzin masrafı ve bir günlük maliyeti değil, satış yapılması muhtemel bir potansiyel müşterinin harcanmasıdır. Ve hiçbir şirket uzun süre bu harcama kaleminin altından kalkamaz.” A.Bahadır Yener ( Code Satış Mühendisliği Limited Managing Partner)

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri code satis egitimleri1

Türkiye’nin İlk Satış Geliştirme Şirketinden Alından Satış Eğitimleri, Eğitim Öncesi Deneyimleri, Sonrası Değerlendirmeleri ile Satış Eğitimi Ötesinde bir satış geliştirme projesidir.

COD Satış Eğitimi Garantisi

Bu Satış Eğitimleri, Karşılığını Daha İlk Satış Görüşmesinde Verecektir.

Code Satış Eğitimi, Uluslararası kabul edilmiş içerikleri ve etkinliğe odaklı özel uygulama ve yöntemleri ile katılımcılara psikolojik bir hayat deneyimi yaşatmak üzere kurgulanmıştır. Sırası ile Satış Eğitimi Ana Süreçleri ve Yöntemlerini inceleyecek olursak;

Özel Yönetim Mesajı: Eğitim öncesi şirket yöneticileri ile eğitim içerisine yerleştirilecek özel mesajların alınması ve bunların eğitim içerisinde veriliyor olması,

Özel Kurgu: Eğitim yapısı itibari ile öncelikle arzu ve isteğin yaratılması, başarıya olan motivasyonun temini, ardından bilginin ve tekniklerin verilmesi, sonrasında bilginin test edilmesi ve sonunda yinelenerek içselleştirilmesinin sağlanması için, uzmanlar tarafından kurgulanmış özel program,

Katılımcı “Feedback” leri: Eğitim içerisinde katılımcıların şirket ve ürünler ile ilgili özel yöntemler ile geri dönüşlerin alınması, ve eğitim sonrasında bu geri dönüşlerin şirket yönetimine raporlanması bölgeler arası farklar ve alınan bilgiler üzerinde uzman yorumları,

ACTIVE ROLE-PLAY® (Registered by CODE): UYGULAMA VIDEO ÇEKİMİ VE KARE KARE ROLE PLAY ANALIZI : Eğitim Öncesi Active Role Play Örnek Satış Görüşmeleri – Eğitim Süreci – Eğitim Süreci Sonunda Eğitimde Öğrenilenler İle Role Play Videoları Üzerinde Konu Başlığı Bazında Tek Tek Değerlendirme. (Basit Eğitimlerde Sadece Malesef Zaman Geçirmek İçin Yapılan Sıradan Role Play Uygulamalarından Çok Öte Bir Deneyim.)

Özel Akılda Kalıcılık Garantisi: Eğitim içerisinde özel hafıza teknikleri ile eğitimin tamamının katılımcılar tarafından özümsenmesinin sağlanması,

Sertifikasyon: Eğitim sonunda sertifikasyon ile ödüllendirme mekanizması,

Güncel İçerik: CODE Satış Eğitimleri Eğitimleri içeriği güncelleme periyodu 7 gündür. Dünya üzerindeki son satış mühendisliği teknikleri yöntemleri ve içerikleri her hafta güncellenmektedir. Böylece eğitimlerimizde katılımcılara verilebilecek en mükemmel ve güncel bilgi taze olarak verilmektedir. (CODE Satış Eğitim, Satış Geliştirme, Teknik, Yöntem ve Uygulamalarını 3 ayrı dilde Google Alerts ile günlük olarak takip eder dünya üzerinde bu kelimeler ile ilgili yayınlanan her içerik, uzman ekibimiz tarafından incelenir kayda değer bulunur ise eğitimlerimiz içerisinde o konu mutlaka yer alır.)

Satış Eğitimi Konusunda Türkiye’nin İlk Portalı Gelişiyor. www.SatisEgitimim.com

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri bahadir yener forbes small 1 300x202

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri bahadir yener fortune 300x202

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri bahadir yener kariyer 300x202

profesyonel satış eğitimleri Profesyonel Satış Eğitimleri 1ad 300x202

© Copyright - Satış Eğitimi CODE