endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi satis egitimi insideslider sales1BGendüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi satis egitimi insideslider sales3endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi satis egitimi insideslider sales2endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi satis egitimi insideslider sales1endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi slide3 l17

Endüstrİyel Ürün Satış Eğİtİmİ

endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi Satis Egitimi satis yonetimi 300x300

CODE SATIŞ EĞİTİMLERİ NEDEN ÇOK ETKİN ?

  • Satış Eğitimleri, Ürün Odaklı Değildir. Müşteri Odaklıdır. “Bizim Ürünümüz-Hizmetimiz İyi” Satış şeklinden “O Sektörün Müşterisi Neden Satın alır ? Ondan Bahsederim” Şeklindeki satışa çevrilmiş sunumlar içerir.
  • Satış Eğitimleri Modüler olarak sektörlere ve ekiplerin yapısına göre özelleştirilir. Aynı eğitim ikinci kez verilmez. Tüm örnekler; sizin şirketiniz ve sizin müşteriniz üzerine verirlir.
  • Genel olarak uygulanan standart tek yönlü eğitimlerden farkı uygulamalar ile katılımcılar ile interaktif bir süreç yaratması, her gün yaşanan müşteri dialoglarının eğitim içerisinde gündeme getirilerek, profesyoneller gözetiminde çözümlerin aranmasını sağlamaktadır.
  • Eğitim sonrası değerlendirmeler ve satış geliştirme tavsiye raporu mutlaka sizlere sunulur. Kurum – Satış Ekibi – Müşteri – Pazar üzerine profesyonel satış geliştirme şirketi tarafından hazırlanan bu rapor eşsiz bir üçüncü profesyone gözden gelen bir satış geliştirme kaynağı olmaktadır.

CODE Satış Eğitimleri, Code Satış Mühendisliği Satış Geliştirme Sistemlerinin, en etkili ve en kısa sürede sonuç veren hizmet gurubunu oluşturmaktadır.

endüstriyel Ürün satış eğitimi Endüstriyel Ürün Satış Eğitimi Endustriyel Satis Egitimi 1

Hemen Bir Eğitim Talebi Yapın

“CODE Salesbook® sayesinde İletişim formlarımız yönetim tarafından canlı (eş zamanlı olarak) takip edilir. Geri dönüş süremizin hızı sizi şaşırtabilir.”

info@satismuhendisligi.com (İsterseniz Hemen Bir Mail Atın)