bayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi satis egitimi insideslider sales1BGbayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi satis egitimi insideslider sales3bayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi satis egitimi insideslider sales2bayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi satis egitimi insideslider sales1bayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi slide3 l17

Bayİ Kanalı Satış ve İlİşkİ Yönetİmİ SATIŞ EĞİTİMİ

CODE SATIŞ EĞİTİMLERİ NEDEN ÇOK ETKİN ?

  • Satış Eğitimleri, Ürün Odaklı Değildir. Müşteri Odaklıdır. “Bizim Ürünümüz-Hizmetimiz İyi” Satış şeklinden “O Sektörün Müşterisi Neden Satın alır ? Ondan Bahsederim” Şeklindeki satışa çevrilmiş sunumlar içerir.
  • Satış Eğitimleri Modüler olarak sektörlere ve ekiplerin yapısına göre özelleştirilir. Aynı eğitim ikinci kez verilmez. Tüm örnekler; sizin şirketiniz ve sizin müşteriniz üzerine verirlir.
  • Genel olarak uygulanan standart tek yönlü eğitimlerden farkı uygulamalar ile katılımcılar ile interaktif bir süreç yaratması, her gün yaşanan müşteri dialoglarının eğitim içerisinde gündeme getirilerek, profesyoneller gözetiminde çözümlerin aranmasını sağlamaktadır.
  • Eğitim sonrası değerlendirmeler ve satış geliştirme tavsiye raporu mutlaka sizlere sunulur. Kurum – Satış Ekibi – Müşteri – Pazar üzerine profesyonel satış geliştirme şirketi tarafından hazırlanan bu rapor eşsiz bir üçüncü profesyone gözden gelen bir satış geliştirme kaynağı olmaktadır.

CODE Satış Eğitimleri, Code Satış Mühendisliği Satış Geliştirme Sistemlerinin, en etkili ve en kısa sürede sonuç veren hizmet gurubunu oluşturmaktadır.

bayi kanalı satış ve İlişki yönetimi Bayi Kanalı Satış ve İlişki Yönetimi Bayi Satis Egitimi 1

Hemen Bir Eğitim Talebi Yapın

“CODE Salesbook® sayesinde İletişim formlarımız yönetim tarafından canlı (eş zamanlı olarak) takip edilir. Geri dönüş süremizin hızı sizi şaşırtabilir.”

info@satismuhendisligi.com (İsterseniz Hemen Bir Mail Atın)