Avrupa’ya Satış Eğitimi İhracatı Yapabilen Ekip

Türkiye’de 10 yılın üzerinde yerel ve uluslararası şirketlerde yakaladığımız başarı hikayeleri, Sonunda ülke sınırlarını aşıp, dev global markaların ilgisini çeker oldu. Yurtdışına Satış Eğitimi ve Satış Kontrol Sistemleri ihraç eder duruma geldik. Artık eğitimlerimizi iki dilde yabancı müşterilerimize de veriyor olduk. Üstelik bu programlar tüm dünyadan araştırılarak, Burada İstanbul Maslak’ta tamamen Türk ekip tarafından geliştirildi.

Her ne kadar yabancı müşterilerimize satış geliştirme hizmeti veriyor olsak dahi, Şirketimizin hedefi Türkiye pazarında yerel ve global satışı geliştirmek. Türk insanının ve satın alama departmanlarının karar dinamiklerini analiz ederek profesayonel satış ekiplerine yeni nesil satış yöntem ve sistemleri sunmaktır.

Bizden Çok Şey Bekleyin.

Satış EĞİTİMLERİ
0%
Satış Performans Kontrol SİSTEMLERİ
0%
Satış Uygulama Destek
0%
SATIŞ POTANSİYEL GELİŞTİRME (Yenİ Müşterİler)
0%

Takımda KİMLER VAR?

Nasıl Bir Ekip Yapımız Olduğunu Görün.

Partners (4)

Partners (4)

Sahipler

İşi en iyi bilenler satış stratejisi ve yönetimi konusunda uzmanlar. Eğitimleri tasarlar stratejileri belirler işin sihrini bunlar yapar ...

Satış Doktorları (6)

Satış Doktorları (6)

Doktorlar

Kronik satış problemlerine çözümler getirir. Satışı geliştirme yönünde gece gündüz çalışır rekabeti elemine ederler ....

Satış Analistleri (4)

Satış Analistleri (4)

Analist

Şirketleri ve Rekabeti Araştırır. Gizli Müşteri Olur. Sektörler İle İlgili Ne Varsa Bilirler. Ekibin Gözü Kulağı Burnudurlar...

Marketers (4)

Marketers (4)

Reklamcılar

Ne nerede nasıl satılır ? Bunlar Bilir. Ürünü müşteri gözü ile bakma konusunda uzmanlar. Her şeyi Satabilirler... (Digital Marketing)

İçerik Geliştiriciler (4)

İçerik Geliştiriciler (4)

C.Builders

Digital Ortamda Sizi Yeniden Var Eden Ekip. Yazarlar Öyle Bir Yazarlar Ki Gören Müşteri Size Hayran Kalır...

Tasarım&Programlama(5)

Tasarım&Programlama(5)

Programmers

Digital ortamda her şeyi onlar tasarlar programlar. Masa üstü yayıncılıkta CODE Studio Ekibi (Web - Film - Görsel - Animasyon bunlar için çocuk oyuncağı)

Eğitimciler (4)

Eğitimciler (4)

Head Trainers

Eğitimciler & Partnerlardan Oluşur. Yoldan Geçen Adam CODE Eğitmeni Olmaz Şirketin Biraz Da Olsa Sahibi Olmalıdır.

Stajyerler (2)

Stajyerler (2)

Stajyer

Her işi yaparlar. Şirkette yönetici seviyesinde iş yapıp en az parayı alanlardır. İleride CODE partner olmaya adaydırlar.