CODE Salesbook Video

Satış Eğitimi Saha Performans Kontrol CODE Salesbook

Salesbook® saha satış ekiplerinin işini kolaylaştıran, aynı zamanda satış yönetimine eşsiz bilgiler sunan uluslararası standartlarda bir satış performans yönetim aracıdır.

CODE Saha Satış Kontrol (Uygulamanın Web Sitesi İçin (www.Codesalesbook.com)

Salesbook® bir CRM sistemi değildir. Saha Satış Yönetim Aracıdır. Mevcut CRM sisteminize destek olur. Satış ekibinin günlük iş yükünü azaltır.

SAHA VERİ TOPLAMA

Satış ekibi saha aktivite dataları, Salesbook Cloud Forms ® ile mobil olarak sahadan toplanır. (This is your SalesBook®)

ANALİZ VE YORUMLAMA

Uluslararası kabul görmüş satış yönetimi sistemleri, teknik ve yöntemleri ile bu veriler, paha biçilemez bilgi setlerine dönüştürülür. (Salesbook Sales Capability Analysis® )

DASHBOARD RAPORLAMA

Eşsiz bilgiler ve stratejik satış karar önerileri, anlık ve canlı olarak SalesBook Live Dashboard® lar ile yetkili kişilerin önünde hazır olur. (Raporlar 7/24 Canlı ve Hazırdır.) (Salesbook Cloud Dashboards®)

Bir Yazılımdan Ötesi,
Kusursuz Satış Yönetim Modeli.

Daha Kısa ve Verimli Satış Toplantıları, %80’lerde Ek Zaman Kazanımı, Yüksek Satış Performansı, Eğitim ve Gelişim Verimliliği, Kusursuz Kurumsal Satış Kültürü…

ŞİRKETİNİZE EN BÜYÜK KATKISI

Saha Satış Faaliyetlerini %100 Yönetilebilir Kılar.

AKTİVİTELERİ ÖLÇER

E-Mail | Telefon | Sales Meetings | Teklif | Satış | aktivitelerini kayıt eder ve ölçümler. (This is your SalesBook®)

YENI ANALİZ YÖNTEMLERİ

Saha satış faaliyetlerini uluslararası standartlarda analiz eder. Satış geliştirme haritalarını yöneticilerin önüne koyar.

HİÇBİR ŞEYİ UNUTMAZ.

Her detayı aklında tutar, ilgilileri uyarır, ekibi harekete geçirir. Müşteri memnuniyetini ve şirketinize güvenini garanti altına alır.

KAYITLI BAŞARI VE REFERANS

Saha çözümleri, referans ve başarılarını, kantıları ile sisteme alır. Her satışta, kullanıma hazır halde indexler kullanılabilir hale getirir.

Hızlı İletişim Formu! (Formları Canlı Takip Ediyoruz.)

Aşağıdaki Formda, Gönder Butonuna Bastığınız Anda;  Bizim İçin Hayat Siz Olursunuz. Aynı anda 1-Management Partner – 1-Satış Doktoru – 1-

Müşteri Temsilcisi ve 1-Analist’ten oluşan size özel ekip, Bilgisayarı Başında (veya Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Akıllı Telefonu Aracığılı İle) Anında Talebinizi Görüyor Olacaktır. Talebinize İlk Cevap 15 Dakika İçerisinde Verilecektir.

CODE Satış Mühendisliği AŞ. Beybi Giz Plaza Kat:15 34450 İstanbul Maslak

Selim Ulusoy  selim.ulusoy@satismuhendisligi.com  +90 212 287 31 52

info@satismuhendisligi.com (İsterseniz Hemen Bir Mail Atın)

© Copyright - Satış Eğitimi CODE